inicio mail me! sindicaci;ón

Mikołajki

Chciałam Wam dziś zaprezentować mojego ukochanego Mikołaja, którego zrobiłam wspólnie z Terrorem (http://twisteddesigns.dicant.net/ ). Terror miał oczywiście znacznie większy wkład w powstanie Mikołajka, bo swymi zgrabnymi rękoma ulepił go z gliny w tak fantastyczny sposób. Ja dodałam jedynie trochę kolorów jego życiu i oto jest i cieszy mnie to bardzo :)

Muszę się Wam jeszcze pochwalić cudnym prezentem jaki dostałam od Mikołaja w tym roku.

Zakochałam się w tej torebce od pierwszego wejrzenia, bardzo lubię wzory ludowe i zawsze chciałam mieć coś z takimi kogutkami ( nawet kiedyś namalowałam podobnego koguta na torbie lnianej). Moja miłość spotęgowała się gdy zobaczyłam wnętrze które jest cudownie czerwone! Cieszę się jak dziecko :)

A poza tym dostałam też śliczny szary szal, taki który zakłada się na dwa razy i może służyć częściowo jako chusta na głowę i szal w jednym. Kiepsko wyszła na zdjęciu, ale jest śliczna i milutka.

Dziękuję wszystkim bardzo Pani D. i Panom M. i J.

vika pisze,

6 gru 2010 @ 17:47

PIEKNA – Torebka CUDNA, szalik w zasiegu moich marzen :)

terror pisze,

6 gru 2010 @ 20:41

Torebka ładna, ale mikołaj lepszy :)

Daszka pisze,

6 gru 2010 @ 22:34

No Mikołaja pięknego , że tak powiem zmajstrowaliśmy i czapkę ma niezwykłą zawsze jak na nią patrzę to widzę kose. Oby więcej takich urokliwych rzeczy powstawało :)

RSS komentarzy · TrackBack

Odpowiedz

Zanim umieścisz komentarz wypełnij okienko poniżej.

Ile liter A jest w słowie Daszka? (cyferką)