inicio mail me! sindicaci;ón

Jak gejsza bez kimona

03 – Maria Peszek – Marznę bez ciebie

Skomplikowane są ludzkie drogi, darowane życia, kolejne szanse, tęsknoty, rozstania i powroty. Karma, każde dobro wraca i zło wraca, wczoraj idąc ulicami usłyszałam te same słowa o karmie właśnie chyba ze trzy razy, może faktycznie coś w tym jest. Wszystko wraca, zawsze lepiej zostawiać dobro. I trudna sztuka, aby nauczyć się żyć chwilą obecną, pozostawić przeszłość za sobą, i nie planować ciągle czegoś, a cieszyć się tym dniem który trwa,bo codziennie po trochu, po kawałku stajemy się sobą.

Daszka

 

Strzała pisze,

4 lip 2013 @ 07:35

To trudna sztuka, ale niezbędna do rozwoju. Nauczyć się, a może raczej, przypomnieć sobie (!) życie w TU i TERAZ, życie bez walki, w akceptacji codzienności i innych ludzi. Patrzenie na życie czułym okiem. Poddanie się i ufność. W dzisiejszym świecie wydaje się, że w życiu ciągle trzeba o coś lub z czymś walczyć – że to domena silnych. Ale to nieprawda. Poddanie to potężna praktyka duchowa, dotyczy najsilniejszych i pełnych mocy. W końcu cała przyroda ją praktykuje. Drzewo nie martwi się czy wyda owoce.
Taaak, to trudna sztuka – uczę sie tego, przychodzą fale, zawirowania zycia, a potem znowu wracam. Z czasem wracam coraz cześciej, aż w końcu staje się to moją jedyną rzeczywistością. W koncu przypominam sobie, że wcale nie muszę stawać się sobą, bo zawsze sobą JESTEM.
Buziaki na dobry dzień :)

Daszka pisze,

5 lip 2013 @ 12:25

Jesteśmy sobą, ale dziś inni niż wczoraj…
Dziękuję, za refleksje :) Ściskam mocno!

RSS komentarzy · TrackBack

Odpowiedz

Zanim umieścisz komentarz wypełnij okienko poniżej.

Ile liter A jest w słowie Daszka? (cyferką)